Päeva esimeses mängus alistas Narva Trans võõrsil 3:0 FC Kuressaare. Trans lõi kõik väravad teisel poolajal. Võitjate eest tegid skoori Aleksandr Zakarliuka, Dmitrii Barkov ja Eduard Golovljov.

Paralleelselt alanud matšis läks tabeliliider Nõmme Kalju võõrsil vastamisi Viljandi Tulevikuga. Vaheajale mindi külaliste 2:0 eduseisus. Igor Subbotin viis Nõmme Kalju juhtima ja Marko Brtan kahekordistas edu.

Teisel poolajal lisasid Kaljule veel kolm väravat Maximiliano Ugge ja teist korda olid täpsed Kaspar Paur ja Marko Brtan.

Tuleviku eest lõi kohtumise viimase viie minuti jooksul kaks väravat Lauri Elur, mis tähendas, et Nõmme Kalju võitis kohtumise 5:2.

Päeva kolmandas kohtumises alistas Paide Linnameeskond võõrsil 3:0 Pärnu Vapruse. Paide eest olid täpsed Martin Kase, Tarmo Neemelo ja Henri Välja.

Kui kolmes esimeses kohtumises said võidurõõmu maitsta külalised, siis päeva viimases mängus päästis kodumeeskondade au Tartu Tammeka.
Tammeka alistas 1:0 Tallinna Kalevi, ainsa värava lõi 58. minutil Henri Järvelaid.