Pingevabas mängus olid Kalju mängijad juba veerandtunni järel 5:0 ees, kuid sellest hoolimata suutsid nõmmekad hakkama saada paraja rumalusega: meeskonna kapten Andrei Sidorenkov korjas endale tehtud vigade eest 33. ja 39. minutil kaks kollast kaarti, mis tähendas, et Kalju mängis suurema osa matšist vähemuses.

Sidorenkovi punane kaart tähendab ühtlasi seda, et ta ei saa kaasa lüüa Kalju järgmise ringi karikamängus - kusjuures nõmmekate vastane selgub loosi abil.

Kalju resultatiivseimana lõi Viimsi meestele kuus väravat Robert Kirss, kübaratriki sai kirja Tarmo Neemelo. Jala said valgeks veel Artur Valikajev ja brasiillane Carlos Geovane Pereira, penaltipunktilt oli enne oma eemaldamist täpne ka Sidorenkov.

Tegu oli uue karikahooaja esimese mänguga, millega löödi lahti 1/64-finaalid.