Kodumeeskond läks kohtumist juhtima juba 6. minutil, kui penalti realiseeris Eric McWoods. Vaid minut hiljem duubeldas Julius Kasparavicius võõrustajate eduseisu. Kui mängitud oli pool tundi, suurendas Narva edu veelgi Eduard Golovljov. Poolaja eel vähendas Maardu kaotusseisu kaheväravaliseks Vadim Aksjonov.

Teise poolaja alustuseks lõi Golovljov oma teise värava. Kuus minutit hiljem jäi Narva aga vähemusse, kui punase kaardi teenis Denis Poljakov. Kui Sho Hayasaka vähendas Maardu poolt vaadates kaotusseisu 2:4 peale, siis viimane sõna jäi siiski võõrustajatele. 5:2 lõppseisu vormistas Aleksandr Zakarljuka.

Trans hoiab 39 punktiga kuuendat kohta. Maardu jätkab tabeli viimasel real, jäädes eelviimasel kohal paiknevast Tallinna Kalevist maha nelja silmaga.