Narva jalgpallipäeval näeb mängimas Eesti ja Zeniti legende


Jalgpall - Narva Trans vs Nõmme Kalju
Narva Transi fännidFoto: Dmitri Fedotkin

Kuu aja pärast, 24. augustil toimub Narva Kreenholmi staadionil suur jalgpallipäev, mille raames peetakse sõpruskohtumine Eesti ning Peterburi Zeniti legendide vahel. Üritus kulmineerub Premium liiga kohtumisega, kus kohalik JK Narva Trans võõrustab Tallinna FC Florat.

Narvas toimuval üritusel on Eesti meeskonda esindamas mitmed Ida-Virumaa jalgpallisõpradele tuttavad mehed, kelle sekka kuuluvad Oleg Kurotškin, Andrei Škaleta ja Stanislav Kitto. Täpsemad koosseisud selguvad augustikuu jooksul, kuid oma osalemist on kinnitanud ka 143 korda A-koondist esindanud Marko Kristal. Zeniti särgis jooksevad teiste seas platsile Sergei Kirjakov, Boriss Tšuklov, Juri Želudkov, Juri Gerassimov, Oleksandr Horškov ning Dmitri Radtšenko.

Kreenholmi staadion avatakse 24. augustil kell 14.30. Päeva vältel esinevad erinevad muusika- ja tantsukollektiivid nii Narvast kui ka mujalt.

Programmiga tehakse algust kell 15.00 ning kell 16.00 saab avavile Eesti ning Peterburi Zeniti legendide heitlus. Orienteeruvalt kell 17.20 algab taas muusika- ja tantsuprogramm ning kell 18.30 tehakse algust Premium liiga kohtumisega JK Narva Trans – Tallinna FC Flora.

Narva jalgpallipäeva toetab Integratsiooni Sihtasutus.

Futboliit (talgpall)