Naiste koondislased välismaal: Signy Aarna lõi hooaja viienda värava


Eesti naiste jalgpallikoondis, Signy Aarna nr 9
Eesti naiste jalgpallikoondis, Signy Aarna nr 9Foto: Jalgpalliliit

Soome naiste jalgpalli kõrgliigas sai möödunud nädalal viigi kirja Pille Raadiku koduklubi ning Signy Aarna aitas väravaga enda naiskonna samuti viigini. Daniela Mona Lambin teenis esiliigas võidu.

Aarna ja Kuopio Pallokissat kohtusid kõrgliiga 11. voorus Turu Palloseura naiskonnaga. Mäng algas Kuopio jaoks hästi, kui Aarna oli kaheksandal minutil resultatiivne ja viis nad juhtima. Eesti koondise ründaja jaoks oli tegemist hooaja viienda väravaga. Teise poolaja alguses suutis Turu seisu viigistada ning nii ka kohtumine lõppes. Pallokissat asub 16 punktiga kuuendal kohal.

Aland United ja Raadik viigistasid võõrsil Oulu naiskonnaga. Aland jäi esimesel poolajal, 34. minutil kaotusseisu ja selle seisuga mindi ka pausile. Aland suutis viigi jalule seada 68. minutil ning rohkem väravaid kohtumises ei löödud. Raadik tegi Alandi kaptenina kaasa terve mängu. Tabelis on naiskond 13 punktiga seitsmendal kohal.

Tampereen Pallo-Veikot (TPV) sai Soome esiliigas napi võidu Tikkurilan Palloseura üle. Daniela Mona Lambin sekkus 60. minutil vahetusest mängu ning TPV lõi enda võiduvärava 83. minutil. TPV asub kuue punktiga üheksandal kohal.

Futboliit (talgpall)