Eesti koondise väravad lõid Anastassia Morkovkina 15. ja Kaire Palmaru 30. minutil, külaliste auvärava vormistas Alexandra Hurst 59. minutil.

MM-valikturniiri 1. alagrupis on Eesti nüüd kahe võidu ja kolme kaotusega neljas, jäädes vaid silma kaugusele Serbiast, kellega 19. juunil mängitakse Rakveres.

Tabelis kolmandat kohta sihtival Eestil on seega hea võimalus revanšiks, sest märtsi lõpus võõrsil kaotati 0:4.

Alagruppi juhib Prantsusmaa 18 punktiga (6 mängust), kellele järgnevad Island 15 (6), Serbia 7 (6), Eesti 6 (5), Põhja-Iirimaa 3 (5) ja Horvaatia 1 (6) punktiga.

Eesti: 1-Elis Meetua, 2-Liis Emajõe, 3-Hannaliis Jaadla, 4-Pille Raadik, 6-Anete Paulus, 7-Katrin Loo, 8-Kaire Palmaru, 9-Signy Aarna (55. 13-Ave Pajo), 11-Aljona Sasova (90. 5-Geit Prants), 15-Inna Zlidnis (71. 14-Liis Pello), 17-Anastassia Morkorvkina.