Ukraina harutas juba 2. minutil Eesti kaitse lahti ning asus 1:0 juhtima, vahendab Jalgpalliliidu koduleht. Sellest šokist õieti ei toibutudki - 21. minutiks oli seis 0:4. Alles teisel kolmveerandtunnil mäng võrdsustus ja Eesti sai 89. minutil Signy Aarna väravast veidi lohutust.

"Tundub nagu oleksime teise poolaja võistkond," viitas naiste koondise peatreener Keith Boanas tõsisasjale, et juba teist kohtumist järjest kõrbeti avapoolajal. "Me ei osanud oodata, et Ukraina mängijad nii kiired on ja meie vastupanu selliselt juba mängu alguses lõhuvad. Kindlasti ei tee me neid vigu järgmises omavahelises kohtumises."

Boanas märkis, et kogu võistkond õpib iga mänguga. "Koondis areneb mäng-mängult ja on selge, et tipuni on pikk tee - Ukraina on maailma 21. koondis ja mänginud ka EM-finaalturniiril," lausus peatreener.

EESTI - UKRAINA 1:4 (0:4)

Väravad: 89. Signy Aarna - 2., 21.Vira Dyatel, 9., 19. Daryna Apanaschenko
Hoiatused: 73. Anastassia Morkovkina - 18. Maryna Masalska

Eesti: 1-Elis Meetua, 3-Hannaliis Jaadla, 4-Pille Raadik, 6-Anete Paulus, 7-Katrin Loo, 9-Signy Aarna, 13-Margarita Žernosekova (33. 2-Liis Emajõe), 15-Inna Zlidnis (79. 11-Aljona Sasova), 16-Heleri Saar, 17-Anastassia Morkovkina, 18-Kethy Õunpuu (78. 5-Daniela Mona Lambin).
Varus: 12-Getter Laar, 2-Liis Emajõe, 5-Daniela Mona Lambin, 8-Kaire Palmaru, 10-Eneli Vals, 11-Aljona Sasova, 14-Liis Pello.