Eesti koondise väravaarve avas 12. minutil Joosep Juha. Kaks minutit hiljem kasvatas eduseisu Erol Kigaste. Soomlastel õnnestus Toni Toijala tabamusest vahet vähendada, ent seejärel vormistasid Rasmus Munskind, Markus Lukk ja oma teise värava löönud Kigaste lõppseisuks 5:1.

Pühapäeval ootab Eesti koondist sõprusmäng Lätiga.

Rannajalgpallikoondis valmistub kohtumistega MM-valikturniiriks, mis peetakse 19.-27. juulini Moskvas. Eesti loositi A-alagruppi koos kahekordse maailmameistri Venemaa (2011 ja 2013), Saksamaa ja Ungariga. Viie alagrupi peale pääseb play-off’i 16 meeskonda ning nende kohtumiste kaheksa võitjat jagatakse kahte alagruppi. Novembris toimuvale MM-finaalturniirile pääsevad mõlema alagrupi kaks paremat ja kolmandate kohtade omavahelise mängu võitja.