Mis juhtus kahtlases olukorras Flora värava all? Kuusk: pall löödi mulle vastu kõhtu, mitte vastu kätt

 (1)
Mis juhtus kahtlases olukorras Flora värava all? Kuusk: pall löödi mulle vastu kõhtu, mitte vastu kätt
Madin FC Flora värava all.Foto: Martin Pedaja

FC Flora sai Eesti jalgpallimeistrivõistlustel kirja järjekordse võidu, kui koduväljakul alistati 2:1 Nõmme Kalju. Kohtumise lõpus läks Flora värava all ka kergeks raginaks ja tõuklemiseks. Sellele eelnes olukord, kus Flora kaitsja Märten Kuusk oli pikali maas ning Kalju mängijate arvates puudutas ta käega ka palli. Hilisema korduse põhjal ei olnud võimalik kindlalt väita, kas pall läks vastu kätt või mitte.


„Tati ja tahtejõuga tuli võit ära. Kalju surus meid sügavale, kuid olime meeskond ja tulime sellest välja,“ tõdes Kuusk kohtumise järel Soccernet.ee otseülekandes.

Kahtlase olukorra kohta tõdes Kuusk, et midagi keelatut seal ei olnud. Lõpuks lahenes olukord sellega, et Flora puurilukk Ingmar Krister Paplavskis sai mänguvahendi enda kontrolli alla ning kohtunik andis vile ja jättis palli florakatele.

„Käega ei olnud midagi. Lihtsalt läksin maha. Pall löödi mulle vastu kõhtu. Eks vedas ka. Mängisime lõpuni ja tasuks selline võit,“ sõnas Kuusk antud olukorra ja kogu kohtumise kohta.

Kuusk oli osaline ka olukorras, millest sündis Kalju ainus värav. Keskkaitsjana üritas ta olukorda klaarida, kuid ei saanud tsenderdusele pead vahele. „Sain riivekaga peaga pallile pihta. Sentimeetrite mäng. Tundub, et vabaks jäänud mängija ei olnud markeeritud. Lõpuks tulime sellest auga välja. Võit tuli koleda mänguga, kuid selliseid võite on ka vaja.“

Turniiritabelis on Floral nüüd liidrina koos 37 punkti. Kalju on lähima jälitajana 28 silma peal.

Premium liiga turniiritabel. Foto: Ekraanitõmmis
Futboliit (talgpall)