AIK jäi avapoolaja esimesel üleminutil kaotusseisu ning jõudis viigiväravani 62. minutil, mil täpne oli Nigeeria ründaja Chinedo Obasi Ogbuke. 2:1 võiduvärava vormistas 75. minutil 17-aastane kohalik edurivimees Jack Lahne.

Mets alustas AIK kolmemehelises kaitseliinis (kodumeeskond kasutas formaati 3-5-2) ning viibis platsil algusest lõpuni. Stockholmi staadionil jälgis kohtumist 16 019 pealtvaatajat.

Kolmest mängust on AIK-l kirjas kaks viiki ja üks võit (5 punkti). Eelmise hooaja 13. kohal lõpetanud Siriusel kaks võitu ja kaotus (6 punkti).

Sergei Zenjov teenis Kasahstani kõrgliigas esimese võidu, aidates Karagandõ Šahtjoril võita 4:0 Pavlodari Ertisi. Eesti koondise ründaja alustas mängu algkoosseisust ja võeti puhkama 70. minutil, kuid ise jalga valgeks ei saanud.

Kõik 90 minutit tegi kaasa ka Eesti koondise poolkaitsja Artjom Dmitrijev, kes ei suutnud oma leivaisa Okžetpesi päästa 1:2 kaotusest Tobolile.

Šahtjor on 12-klubilises Kasahstani meistriliigas 4 punktiga 8., Ožetpes ühe punktiga 11. kohal.