Koha sümboolses koosseisus said lisaks ka Sillamäe pallurid Mihhail Starodubtsev ja Aleksei Naumov ning Transi kaitsja Stanislav Kitto, teatas EJL-i pressiteenistus.

FC Kuressaare jäi üle 300-pealise kodupubliku ees avapoolajal Viljandi Tuleviku vastu 0:2 kaotusseisu, kuid teiseks poolajaks tegi meeskond läbi totaalse muutumise: mängu tuli põnevus, Kuressaare lõi 15 minuti jooksul kolm vastuseta väravat ja saavutas haarava 3:2 võidu.

Mängu parima Reijo Kuusiku kõrval said koha sümboolses koosseisus ka kaitsja Märt Kluge, poolkaitsja Sander Laht, kes tuli vahetusest mängu, andis väravasöödu ja oli üks "peasüüdlane" Kuressaare mängu elavnemises, ning peatreener Sergei Zamogilnõi.

Teistest matšidest pääsesid vooru valikusse oma võistkonna parimaks valitud Gert Kams (Tallinna FC Flora), Andero Pebre (Tallinna FC Levadia) ja Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju).

Meistriliiga sümboolne koosseis koosneb väravavahist, neljast kaitsemängijast, neljast poolkaitsjast, kahest ründajast ja peatreenerist. Sümboolne koosseis koostatakse esmajoones vooru telemängu põhjal, kuid valikusse pääsevad ka igal mängul kohtumise parimaks mängijaks valitud pallurid. Mängijate positsioon sümboolses koosseisus võib olla erinev vastavas voorus oma koduklubi eest mängitud positsioonist.

Meistriliiga 10. vooru sümboolne koosseis:

Väravavaht: Mihhail Starodubtsev (JK Sillamäe Kalev)

Kaitsjad: Gert Kams (Tallinna FC Flora), Märt Kluge (FC Kuressaare), Aleksei Naumov (JK Sillamäe Kalev), Stanislav Kitto (JK Narva Trans)

Poolkaitsjad: Andero Pebre (Tallinna FC Levadia), Sander Laht (FC Kuressaare), Maksim Bazjukin (JK Narva Trans), Reijo Kuusik (FC Kuressaare)

Ründajad: Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju), Aleksandr Tarassenkov (JK Sillamäe Kalev)

Peatreener: Sergei Zamogilnõi (FC Kuressaare)