Kogu kohtumise kaasa teinud Käit alustas mängu väga teravalt, kui juba teisel minutil võitis U-17 koondislane keskväljal palli ning algatas rünnaku, mis päädis Aaron Redfordi väravaga.

35. minutil sai Eesti poiss ka ise jala valgeks, kui kaitseliini selja taha avanenud Käit saatis palli väravavahile püüdmatult allanurka ning tegi seisuks 2:0, vahendab Soccernet.

Nelja mänguga on Fulhami noored kogunud nüüd seitse punkti ning paiknevad sellega U-18 Premier League'i lõuna alagrupis 12 meeskonna konkurentsis kuuendal kohal (Fulhamil ja Leicesteri noortel on teistest üks mäng vähem peetud). Järgmine liigamäng leiab Fulhami U-18 meeskonnal aset tuleval laupäeval, kui vastamisi minnakse liidrikohta hoidva Arsenali eakaaslastega.