Märtsikuu Jalkas: Zakaria Beglarishvili on Eesti koondiseks valmis


Ajakirja Jalka esikaas
Ajakirja Jalka esikaasFoto: Ekraanitõmmis

Seekordse Jalka kaaneloos saab sõna grusiin Zakaria Beglarishvili, kes loodab aprillikuus saada asjaajamised nii kaugele, et võiks oodata kutset Eesti koondisesse.

Lisaks heidame asjatundjate abiga pilgu tulevikku ja võimalusele, kas ja kuidas võiks videokohtunik jõuda Premium liigasse.

Peatoimetaja Indrek Schwede arutleb oma rubriigis Levadia otsuse üle kolida kodumängudega A. Le Coq Arenale, Joosep Susi kirjutab seekord kohtuniku rollist. Premium liiga rubriigis heidame pilgu eesootavale hooajale ja toome välja viis meest, keda tasuks sel aastal jälgida. Kahekõnes vestleme Nõmme Kaljusse naasnud Sander Puriga ja saalijalgpalli sõbrad saavad lugeda koondise MM-valikmängudest. Lisaks saab heita pilgu Eesti noortekoondiste arengukõverale.

Oma unistuste koosseisu on kokku pannud EJLi president Aivar Pohlak, luubi alla on võetud Flora mängumees Henri Järvelaid ning treeneritööst räägib Levadia abitreener Vladimir Vassiljev. Lõpuloos räägime peagi algavast Premium liiga fantaasialiigast, mis ootab kõiki huvilisi ka sel aastal.

Postritel on Rasmus Peetson, Heung-Min Son ning Kylian Mbappe.

Futboliit (talgpall)