Martin Reimi esimene ülesanne on sama, mis kaks aastat tagasi Magnus Pehrssonil

 (1)
Eesti vs Gibraltar
Andres Oper Gibraltari keskkaitsja Roy Chipolina vastu. Oper vaatab homset mängu Eesti treeneritepingilt, Chipolina on suure tõenäosusega aga omade algkoosseisusFoto: Hendrik Osula

Eesti jalgpallikoondise uue peatreeneri Martin Reimi esimene kohtumine meeskonna eesotsas ootab ees juba homme, kui koduplatsil võetakse MM-valikmängus vastu Gibraltar. Täpselt sama vastase vastu pidas oma esimese kohtumise 2014. aasta algul ka Magnus Pehrsson.

2013. aasta lõpus ametlikult ametisse määratud rootslasest treener sai oma esimeseks matšiks valmistuda küll pisut rohkem aega, kuid see-eest toimus sõprusmäng 5. märtsil 2014 võõrsil. Eesti võitis toona 2:0, väravad Dmitri Kruglovilt ja Rimo Hundilt.

Eesti toonasest algkoosseisust võivad homme teoreetiliselt lisaks Kruglovile platsile joosta veel Ragnar Klavan, Karol Mets, Taijo Teniste, Sergei Mošnikov ja Konstantin Vassiljev. Praegustest koondislastest kuulusid siis meeskonda ka Mihkel Aksalu ja Ken Kallaste, kes mõlemad alustasid matši pingilt.

Pehrssoni aja teine kohtumine leidis samuti aset Gibraltari vastu ning siis juba kodus, kui tegime pettumustvalmistava 1:1 viigi. Meie värav kirjutati Ragnar Klavani nimele, tegu oli ühtlasi praeguse koondise abitreeneri Andres Operi lahkumismänguga.

Futboliit (talgpall)