Martin Reim: soovisin Kristalile juba eile õnne ja mõtlesin, et täna kingitust ei tee

 (3)
Levadia ja Kalju
FCI Levadia peatreener Martin Reim.Foto: Priit Simson

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel läksid pika pausi järel treeneritena vastamisi Marko Kristal ja Martin Reim. Kristali juhendatav Nõmme Kalju alistas Reimi treenitava FCI Levadia 2:0. Viimati olid kaks ekskoondislast Premium liigas juhendajatena vastamisi olnud ligemale kaheksa aastat tagasi.

„Täna oli nii, et Kalju suutis oma tugevusi rohkem maksvusele panna,“ sõnas Reim mängujärgselt ning tõdes, et hea meelega ei oleks ta pikaaegsele võitluskaaslasele sellist sünnipäevakinki teinud. Kristal sai teisipäeval 47-aastaseks.

„Soovisin talle juba eile õnne ja mõtlesin, et täna kingitust ei tee,“ märkis Reim muigega.

Mängust rääkides tõdes Reim, et nad jäid sel korral Kalju võitluslikkusega hätta. „Esimene poolaeg jäime hätta. Kohtunikud soosisid jõulist mängu ja selleks peab valmis olema. Teadsime, et Kalju sarnaselt mängib. Õigetel momentidel olid nemad agaramad. Seda ka väravate puhul,“ märkis Levadia juhendaja.

„Tänane kohtumine ei soosinud palliga mängimist ja väravamomentide leidmist. Muruväljakul on lihtsam palliga mängida, kuid selle taha ei saa pugeda. Kui tahad tiitlit võita, siis pead kõikide väljakutega hakkama saama. Kalju mängib ju läbi hooaja kunstmuru peal,“ lisas Reim. „Tabelisse vaadates võib öelda, et oleme ju mängus sees. Oleksime loomulikult soovinud vahe sisse rebida, kuid seekord ei õnnestunud.“

Viie vooru järel on nii Kaljul kui ka Levadial nüüd võrdselt 12 punkti. Liidriks on FC Flora 13 silmaga.

Futboliit (talgpall)