Martin Reim Henrik Ojamaa koondisesse mitte tulemisest: kui puhkab, siis puhkab

 (10)
FBL-EURO-2016-EST-ENG
Henrik OjamaaFoto: GLYN KIRK, AFP

Martin Reim avas intervjuus Soccernet.ee-le pisut aasta alguses Rootsiga kohtuva Eesti jalgpallikoondise koosseisu valiku tagamaid.

Kuna tegu ei ole ametliku mängupäevaga, tuli Reimil valik teha küllaltki keerulistes oludes: paljud mängijad on talvepuhkusel, mõned üldse klubita.

"Meeskonda komplekteerides pidime arvestama, kellel hooajad käivad, kellel mitte," sõnas Reim Soccernet.ee-le.

"Inglismaaga on keerulisem. Neil on praegusel perioodil, aasta lõpus-aasta alguses, palju mänge. [Ragnar] Klavan ja [Mattias] Käit jäid välja, kuigi Käidi puhul oli õhus, et äkki ta saab tulla. Aga neil [Fulhamil] on ka karikamängud ja klubi ei soovinud teda lasta," tõi Reim näiteks.

Kaks välismaal pallivat ründajat sedapuhku koosseisu ei kuulu - Abu Dhabisse Rootsiga mängima ei sõida ei Henrik Ojamaa ega Kevin Kauber. "Henrik Ojamaa kutse sai saadetud. Puhkab. Paus [on klubil] ja otsus oli, et puhkab. Kui puhkab, siis puhkab. Kevin Kauberi puhul ei näe praegu, et mängiks üle [Martin] Milleri või [Mark Oliver] Roosnupu. Meie töömahu ja võimsusega äärel, kus ta võiks mängida, saavad praegu nii [Rauno] Sappinen, Miller kui Roosnupp paremini hakkama."

Futboliit (talgpall)