Laupäeval Pärnus toimunud III liiga finaalis oli lõuna tsooni võitja Pärnu JK 3:1 parem ida tsooni võitjast Tallinna FC Forzast. Pärnu väravad lõid finaalis Aleksander Algo, Kein Makovei ning Henri Hansson. Forza ridades oli kohtumise viimasel minutil täpne Andrei Nazarov.

Tallinna Wismari staadionil peetud IV liiga finaalis oli FC Tarvastu tulemusega 5:1 parem Eston Villast. Tarvastu asus matši pooltunni järel Rauno Meisteri väravast juhtima, kuid vaid minut hiljem oli Daniel Harold Fieldi tabamuse järel tablool seis 1:1, millega ka avapoolaeg lõppes. Teisel poolajal olid Tarvastu eest täpsed Tairo Orav, Priit Pärnpuu ja Genri Pähnapuu, ühe värava lõi Eston Villa oma võrku.

III liiga üleminekumängudes oli Tallinna JK Piraaja II kahe mängu tulemusel 9:3 parem FC Soccernetist. Tartu FC Bronx Wood alistas 3:1 Valga FC Warriori ning FC Zenit Tallinna 5:1 FC Lelle. JK Väätsa Vald sai kirja automaatse võidu, kuna JK Narva Trans II loobus üleminekumängust.

II liiga üleminekumängudel saatis edu Narva United FC-d, kes oli kahe mängu tulemusel parem JK Tallinna Kalev III meeskonnast. Narva meeskond oli pärast 2:3 kaotatud avamängu eile kodus kordusmatšis parem 1:0 ning võõrsil löödud väravate toel jätkatakse teekonda II liiga pääsme lunastamisel. Otsustavas ringis on Narva Unitedi vastaseks Lasnamäe FC Ajax.

Homme lähevad kell 16.00 Tartus Tamme kunstmurul vastamisi Tartu FC Santos II - Kärdla LM, kelle esimene kohtumine lõppes tartlaste 2:1 võiduga. Paari võitja kohtub järgmises ringis II liiga lääne/lõuna tsooni 12. koha meeskonna JK Tondiga.

II liiga finaalis lähevad vastamisi FCF Tallinna Ülikool - Paide Linnameeskond II. Kohtumine toimub laupäeval, 31. oktoobril kell 19.30 Sportland Arenal.