Hooaega viie kindla võiduga alistanud City esimene tagasilöök saabus möödunud nädalavahetusel, kui koduplatsil jäädi skooriga 1:2 alla West Hamile.

Esialgus tundus, et Manuel Pellegrini juhendatavad on antud kaotusest omad järeldused teinud, sest 25. minutil mindi 1:0 juhtima, kui Yaya Toure söödu kõmmutas väravasse Manchesteri klubi suvine täiendus Kevin de Bruyne. Vahetult enne riietusruumi minekut saatis täpse löögi allanurka aga Eric Dier ning seega lõppes poolaeg ikkagi 1:1 viigiseisul.

Teisel kolmveerandtunnil pani Tottenham enda paremuse selgelt maksma - 2:1 lõi standardolukorrast Toby Alderweireld, kümmekond minutit hiljem sai oma hooaja esimese värava kirja Inglismaa koondislane Harry Kane ning 79. minutil vormistas lõppseisu 4:1 Erik Lamela.