Leverkuseni ja selle peatreeneri Sami Hyypiä jaoks on 2014. aasta olnud kõike muud kui õnnestunud. Veel mõned kuud tagasi tabelis teist kohta hoidnud meeskond on teeninud viimasest üheksast erinevate sarjade mängudest vaid ühe viigi, ülejäänud kohtumised on kaotatud.

Augsburgi vastu aga Leverkusenil mäng sujus. 11. minutil avas mänguskoori Stefan Kiessling ning kuigi Augsburg jõudis 59. minutil tänu Tobias Wernerile viigini, tõid Son Heung-Min (80. minut) ja Emre Can (83. minut) Bayerile võidu.

Meeskondade esimene omavaheline mäng, mis peeti 26. oktoobril Leverkuseni kodustaadionil, lõppes Hyypiä hoolealuste 2:1 võiduga, kuigi Andre Hahn oli viinud Augsburgi esmalt juhtima.

Leverkusen on 47 punktiga tabelis neljas, kaheksandat kohta hoidval Augsburgil on koos 39 silma. Eurosarja pääsevad Saksamaalt kuus paremat meeskonda.