Tegemist on mullu kohaliku liiga teisel kohal lõpetanud klubiga, kus 2018. aastal mängis praegune Viljandi Tuleviku ründaja Kaimar Saag.

Kvalifikatsiooni eelringis alistas Torshavn täna Gibraltari klubi St Josephsi 2:1. Kõik väravad löödi esimesel poolajal. 28. minutil viis Torshavni juhtima Poola poolkaitsja Michal Przybylski, 30. minutil viigistas hispaanlasest ründaja Boro. Võiduvärava lõi 43. minutil penaltist Fääri saarte mängija Alex Mellemgaard.
2017/2018 hooajal mängis B36 Torshavniga Euroopa liiga 1. eelringis Nõmme Kalju, kes sai Fääride klubist mõlemas mängus jagu tulemusega 2:1. Järgmises ringis ootas Kaljut kohtumine Ungari klubi Videotoniga, kellele kaotati kahe mängu kokkuvõttes 1:4.

Levadia ja Toshavni kohtumine peetakse Fääri saarte pealinnas Torshavnis Gundadaluri staadionil 27. augustil Eesti aja järgi kell 21.

Nõmme Kalju võõrustab samal päeval kell 17.30 Kadrioru staadionil Sloveenia klubi NŠ Murat. Paide linnameeskond sõidab külla Vilniuse Žalgirisele. See kohtumine algab kell 20.