Tallinnas Kalevi keskstaadionil peetud mängus viisid Levadia esimese pooltunni lõpuks kahe väravaga juhtima Kirill Nesterovi ja Mark Oliver Roosnupu tabamused. 36. minutil vähendas Daniil Ševiakov kalevlaste kaotusseisu, kuid teisel poolajal vormistasid Gando, teise värava löönud Nesterov, Marko Lipp ja penalti realiseerinud Nikita Andrejev külalistele kindla võidu.

Paide Linnameeskond alistas külla sõitnud Viljandi Tuleviku lausa 6:0 (1:0). Kaks väravat sai kirja Ander Ott Valge, ühe tabamuse lisasid Alassana Jatta, Yann Michael Yao, Karl Mööl ja Sander Sinilaid.

Levadial on 15. vooru järel teisena 35 punkti, Paidel kolmandana 30 silma. Flora, kes mängib laupäeval võõrsil Maardu Linnameeskonnaga, on kogunud 37 punkti.