Paide asus juba 6. minutil juhtima, kui Lauri Varendi suutis hästi palliga löögile saada, ent kaks minutit enne avapoolaja lõppu oli Artur Rättelil võimalus viigistada ja ründaja kasutas oma võimaluse kindlalt ära.

Teisel poolajal Paide jaks lõpuks rauges: Aleksandr Voltškov lõi 50. minutil seisuks 2:1 ja 4 minutit hiljem sahistas väravavõrku ka teine Levadia jalgpallur Marek Kaljumäe.

Ehkki Levadia jäi 64. minutil vähemusse, kui Marek Kaljumäe sai kohtunikult punase kaardi, ei suutnud Paide arvulist ülekaalu resultatiivselt ära kasutada.

Levadial on nüüd virtuaalse liidrina meistriliigas kogutud 43 punkti 18 mänguga, Nõmme Kaljul on küll kaks punkti enam, kuid nad on ka mänginud kaks kohtumist rohkem.