Kohtumise esimese poolajaga löödi lausa viis väravat. Levadia pääses juhtima 3. mänguminutil, kui väravani jõudis Mark Oliver Roosnupp. Levadia eduseisule järgnes Narva väravapidu. Juba 9. mänguminutil skooris Transi mängija Aleksandr Zakarliuka. 12. minutil viis Narva mängija Chinedu Charles Geoffrey oma meeskonna 2:1 ette. Kõigest neli minuti hiljem lõi Nurlan Novruzov seisuks juba 3:1. 30. mänguminutil lõi Levadiale värava Kouakou Fabrice Elysee Kouadio, seis 2:3. Sellega Narva ebaõnn ei piirdunud, sest 39. minutil sai Nurlan Novruzov punase kaardi ning piirilinna esindus jätkas kümnekesi. Levadia viigistas seisu 66. minutil, kui penaltipunktist lõi värava Markus Jürgenson, seis 3:3. Kõigest kolm minutit hiljem viis Aime Marcelin Gando Biala Levadia juhtima 3:4. Narva Trans pingutas aga edasi ja tõi 82. minutil tabloole viigi, kui Chinedu Charles Geoffrey lõi oma mängu teise värava, seis 4:4.

FCI Levadial on nüüd tabelis 17 punkti, millega paiknetakse kolmandal kohal. Narva Trans asub kolme punktiga viimasel kohal.

Õhtu lõpetab kell 19 algav matš Paide Linnameeskonna ja Tallinna JK Legioni vahel.