Levadia sõlmis profilepingu 17-aastase ründajaga

 (3)
Levadia sõlmis profilepingu 17-aastase ründajaga
Mark Oliver RoosnuppFoto: Gertrud Alatare/fclevadia.ee

Kahe viimase aasta Eesti meister FC Levadia esindusmeeskond alustas esmaspäeval ettevalmistust uueks hooajaks.

Esimene treening Männiku hallis oli väga eriline ja meeldejääv 17-aastase ründaja Mark Oliver Roosnupu jaoks, kes esmakordselt treenis koos FC Levadia esindusmeeskonnaga profimängija staatuses, teatab Levadia koduleht.

Nimelt allkirjastas Roosnupp FC Levadiaga kolmeaastase töölepingu kestvusega kuni 2017. aasta jalgpallihooaja lõpuni.

"Mul on lepingu üle väga hea meel. Astusin sellega oma karjääris suure sammu edasi," ütles Roosnupp FC Levadia pressiteenistusele.

FC Nõmme Unitedi kasvandik Roosnupp liitus FC Levadiaga äsjalõppenud hooaja alguses ning kuulus seni duubelmeeskonna ridadesse. Esiliigas osales ta 29 mängus ja lõi nendes 15 väravat, mis oli kogu liiga paremuselt seitsmes näitaja.

Lisaks osales Roosnupp U-19 noortekoondise mängudes ning debüteeris FC Levadia esindusmeeskonna ridades Evald Tipneri karikasarjas.

Värske vutiproff Roosnupp lisas, et ootab põnevusega uut hooaega,

"Minu vastu tundsid eelmisel talvel huvi ka teised Tallinna klubid, aga valisin Levadia ja olen kindel, et tegin hea valiku. FC Levadia duubli peatreener Argo Arbeiter ütles mulle konkreetselt, et olen meeskonda teretulnud ja mänguaeg Esiliigas sõltub ainult minust endast. Mu esimene hooaeg FC Levadias läks väga hästi ja selle tulemuseks oligi esindusmeeskonda siirdumine koos profilepinguga. Loodan uuel hooajal juba esindusmeeskonnas kanda kinnitada ning mänguaega teenida, miks mitte ka väravaid lüüa," tõdes Roosnupp.

Seotud lood:

FC Levadia peatreener Marko Kristal kiitis Roosnuppu eelkõige tema töökuse ja teotahtelisuse eest. "Mark Oliver on silmapaistvalt andekas ja teotahteline mängija. Tänavu oli ta duubli eest mängides väga tubli! Mul on väga hea meel, et ta esindusmeeskonnaga liitus ning kindlasti lisab ta meie ründajate seas konkurentsi. Kui ta ettevalmistustsükli kenasti kaasa teeb ja kevadel Premium Liiga kohtumisteks füüsiliselt valmis on, siis kindlasti tuleb peagi ka debüüt Eesti kõrgeimas sarjas," iseloomustas Kristal oma värsket hoolealust.

Roosnupp on näidanud end ka Inglismaa klubidele, osaledes Sunderlandi, Derby County, Readingu ja Brentfordi akadeemiate treeningutel.

Futboliit (talgpall)