Eelmisel nädalavahetusel Kaljule alla jäänud Levadia pääses täna Hiiu staadionil Marek Kaljumäe 21. minuti väravast juhtima, kuid juba viis minutit hiljem seadis Deniss Tjapkin jalule viigi. 70. minutil viis Maksim Podholjuzin külalised uuesti ette, ent normaalaja lõpuminutitel sai Podholjuzin punase kaardi ning teisel lisaminutil suutis Peeter Klein viigistada.

Lisaajal sai Levadia veel kolm punast kaarti (!) ning Ellinton Antonio Costa Morais lõi Kalju võiduvärava. 87. minutil eemaldati Maksim Podholjuzin, 113. Markus Jürgenson, 120. Jevgeni Ossipov ja 120. + 1 Juri Tkatšuk. Esimene sai otse punase kaardi tõuklemise eest, teised teenisid kaks kollast. Kui veel üks Levadia mängija oleks platsilt ära saadetud, oleks kohtumine sellega olnud automaatselt lõppenud. 288 pealtvaatajat said igatahes etendust kogu raha eest.

Finaalis on Kalju vastaseks Narva Trans, kes alistas esimeses poolfinaalis FC Elva 5:0.