Levadia alistas koduväljakul Maarjamäel Maksim Podholjuzini 15. minuti väravast Tartu Tammeka 1:0, kuid võinuks äärepealt tabelisse saada vaid ühe viigipunkti, sest 86. minutil lõi tartlane Alexander Frank Nimo penalti posti.

Flora mängis võõrsil Kuressaarega ja võitis 3:1. Tiitlikaitsja väravad lõid 19. minutil Karl-Eerik Luigend, 24. minutil Markus Jürgenson ja 31. minutil Rauno Alliku. Kuressaare auvärava sepistas 44. minutil Andre Ilves. Skoor võinuks olla veelgi suurem, kui 65. minutil poleks Flora leegionär Valeri Minkenen penaltit mööda löönud.

Nõmme Kalju tegi FC Viljandi vastu võõrsil puhta töö, võttes kindla 3:0 võidu. Kaks väravat - 52. ja esimesel üleminutil - lõi Tarmo Neemelo, 62. minutil oli täpne Kristen Viikmäe.

Sillamäe Kalev võitis tänu Eimantas Valaitise 84. minuti väravale võõrsil Tallinna Kalevit. 5. minutil viis Sillamäe juhtima Maksim Paponov, kodumeeskond jõudis viigini 21. minutil Kassim Aidara tabamusest.

Tabeliliidrina jätkab 13 mängust 34 punkti kogunud Kalju. Teine on Flora (14 mängu, 34 punkti) ja kolmas Levadia (14 mängu, 34 punkti). Sillamäe Kalev jääb esikolmikust maha juba 11 punktiga.