Levadia asus kohtumist juhtima 28. minutil, kui penalti realiseeris meeskonna kapten Dmitri Kruglov. 31. minutil suurendas skoori Aime Marcelin Gando Biala ning Levadia 2:0 eduseisus avapoolaeg ka lõppes.

Teisel poolajal oli 54. minutil täpne Roman Debelko, 66. minutil Mark Oliver Roosnupp ning 88. minutil Jevgeni Harin.

Teises 13.00 alanud matšis alistas Paide Linnameeskond koduplatsil 3:1 FC Kuressaare.

Paide asus 58. minutil Magnar Vainumäe tabamusest juhtima. 65. minutil tõi Sander Laht tabloole viiginumbrid, kuid Samson Onomigho Iyede 67. ja Sander Sinilaidi 81. minuti väravad tõid Paidele 3:1 võidu.

Turniiritabelis kerkis Levadia praegu 17 punktiga liidriks. 15 silmaga teisel kohal oleval FC Floral on üks mäng vähem peetud. Kolmas on Nõmme Kalju 14-ga, kuid ka neil on võrreldes Levadiaga üks matš varuks.