Avapoolajal väravaid ei löödud. Levadia läks kohtumist juhtima 53. minutil, kui täpne oli Rasmus Peetson. Viljandile päästis viigipunkti Markus Jürgensoni omavärav 88. minutil.

Levadia lõpetas kohtumise veel kümnekesi, sest neljandal lisaminutil teenis teise kollase kaardi Aime Gando.

Levadia luhtas ühtlasi võimaluse tõusta Floraga ühele pulgale - ühe mängu enam pidanud Levadia jääb liidrist Florast maha kahe silmaga.

Paide Linnameeskond oli täna võõrsil 3:0 parem Kuressaarest. Kui veel tunni aja täis tiksudes oli seis 0:0, siis kuusteist minutit hiljem oli Paide juba kolmeväravalises eduseisus. Väravad lõid Ander Valge, Mikel Gurrutxaga ja Andre Frolov.

Nõmme Kalju piirdus koduväljakul Narva Transi vastu 2:2 viigiga. Igor Subbotin viis pooletunnise mängu järel Kalju penaltist juhtima, kuid Transi poolel vastasid Eric Lemond McWoods 44. ja Markas Beneta 52. minutil väravatega. Kaljule päästis punkti Max Andrew Mata, kes lõi 2:2 viigivärava 64. minutil.