Avapoolaja võitis kodumeeskond Mattias Männilaane väravast 1:0. Levadia viigistas 61. minutil Mark Oliver Roosnupu tabamusest ning pääses kümme minutit hiljem Brent Lepistu väravast juhtima. Võidupunkte külalised aga teenida ei suutnud, sest 86. minutil Rasmus Saar viigistas.

Liidermeeskond FC Flora sai täna Tartus jagu kohalikust Tammekast 3:1 (1:1), kuigi juba 5. mänguminutil jäädi Tristan Koskori väravast kaotusseisu. Flora poolel vastasid seejärel Konstantin Vassiljev kahe ja Rauno Sappinen ühe väravaga. Alates 61. minutist, mil kõik väravad olid juba löödud, mängis Tammeka Igor Dudarevi eemaldamise järel vähemuses.

17-st mängust juba 15nda võidu võtnud Flora on ülikindel liider 46 punktiga. Levadia jätkab 29 silmaga alles neljandal kohal (Tabeliseis).