Eesti meister tegi superalguse, kui Konstantin Nahk lõi karistuslöögist 3. minutil värava! Aga 24. minutil Adamo Coulibaly viigistas ja 32. minutil viis Yannick Mbengono kodumeeskonna juhtima.

Mängu käik:

15-minutilise mängu järel on Levadia endiselt 1:0 ees. See seis viiks Eesti klubi järgmisesse ringi.

Pärast Levadia kiiret väravat hakkas kodumeeskond kõvasti suruma, kuni jõutigi sihile.

24. minutil määrati Levadia kahjuks penalti, Kaalma esmalt Coulibaly löögi tõrjus, kuid ründaja lõi tagasipõrkunud palli siiski võrku.

45. minutil teenis Deniss Malov kollase kaardi.

Seisul 2:1 Debreceni kasuks mindi vaheajale.

47. minutil näidati kollast kaarti Igor Morozovile.

54. minutil viigistas Vitali Leitan seisu, aga minut hiljem viis Péter Szakaly taas Debreceni ette.

Kõva võitlus käib - 60. minutil sai kollase Nahk ja 67. minutil Andrei Kalimullin.

74. minutil jäi Levadia kümnekesi, sest teise kollase ja seega punase kaardi sai Malov.

Kümnekesi jäädes Levadia erilist ohtu vastase väravale ei tekitanud ja lõpuks Debrecen võitis 3:2 ja pääses edasi kahe mängu kokkuvõttes 4:3.