Levadia ja Kalju lõid vastastel puurid täis

(1)
Euroopa liiga. FC Levadia - Stjarnan

Eesti jalgpalli Premium liiga tänastes õhtustes mängudes teenisid FCI Levadia ja Nõmme Kalju koduväljakul suured võidud.

Levadia alistas 7:0 Tallinna Kalevi, Nõmme Kalju 7:2 FC Kuressaare.

A. Le Coq Arenal kodumänge pidava Levadia eest lõid kaks väravat Markus Jürgenson (mõlemad penaltist), Joao Neto Morelli ja Nikita Andrejev. Esimese värava lõi Kirill Nesterov juba 4. minutil.

Nõmme Kaljul läks skoori avamiseks viis minutit rohkem. 9. minutil lõi esimese värava Kuressaare puuri Sander Puri, 14. minutil Peeter Klein, 27. minutil Max Mata. Seejärel lõi Otto-Robert Lipp 41. minutil ühe värava tagasi, kuid 45. minutil sai Maximiliano Ugge veel ka penaltit sooritada. Poolaeg 4:1 Kaljule.

Teise poolaja avavärava lõi 52. minutil Kuressaare kasuks Joonas Soomre, kuid nelja minuti pärast võttis Mata külaliste tuhina jälle maha. Mata viis kübaratriki lõpule 90. minutil, 63. minutil sai jala valgeks Kaspar Paur.

Liigatabelis tõusis Levadia (22 mängu) Florast (20) ühe punktiga mööda. Paide jätkab kolmandal (46), Kalju (43) neljandal kohal.