Levadia II asus võõrsil toimunud kohtumist juhtima juba 5. minutil, kui täpne oli Endrik Raun. 77. minutil kahekordistas tallinlaste edu Lauri Välja ning Boriss Gritsjuki tabamus kaks minutit hiljem levadialaste edu enam ei vääranud.

12 punkti kogunud Levadia II kannule kerkis 9 punktiga FC Flora II, kes alistas 4:2 Tallinna JK Legioni. Florast jääb võrdsete punktide juures maha JK Tallinna Kalev, kelle jõud käis viimati 2:1 üle Kiviõli Tamme Autost.

Teistes kohtumistes andis vähemusse jäänud FC Puuma lõpuminuteil käest 1:0 edu ning viigistas 1:1 Pärnu Linnameeskonnaga. FC Infonet võitis 4:0 Valga FC Warriorit.

Viie vooru järel näeb tabeliseis välja järgmine: Levadia II 12 punkti, Flora II 9, Kalev 9, Lootus 8, Puuma 7, Legion 7, Infonet 7, Kiviõli 6, Pärnu 3, Warrior 1.