Legioni jalgpallur jooksis dopinguküttide eest ära, järgnes lühike tagaajamine

 (40)
Legioni jalgpallur jooksis dopinguküttide eest ära, järgnes lühike tagaajamine
TJK LegionKristjan Järv/Ekspress Meedia

Eesti jalgpalli meistriliigas TJK Legioni ridades mängiv Maksim Lipin põgenes pärast mängu Paide vastu dopinguküttide eest ära, vahendab portaal Soccernet.

Pärast Premium liiga kohtumist TJK Legioni ja Paide Linnameeskonna vahel ootasid platsi ääres mängijaid dopinguproovide võtjad. Ühena kahest Legioni mehest kutsuti kontrolli poolkaitsja Maksim Lipin.

Soccernet.ee-le teadaolevalt veetis Lipin dopingukontrollis pikalt aega ning otsustas sealt võimaluse avanedes proovi andmata lõpuks lihtsalt põgeneda. Lühike tagaajamine toimus mööda Kadrioru tänavaid, millel oli ka pealtnägijaid. See lõppes küll treenitud sportlase "võiduga", ent karistus, mis Lipinit sellise teguviisi eest ootab, on konkreetne ja karm.

Lipini tegu tuli suure üllatusena ka Legioni presidendile ja peatreenerile Deniss Belovile. "See on meile šokk,” sõnas loots ja lisas, "kui sain uudisest teada, proovisin teda kohe telefoni teel kätte saada, aga tema telefon oli välja lülitatud. Trennides pole ta pärast seda käinud – ja oleks ta tulnud, ma ei oleks teda trenni lubanud.”

Belov kinnitas, et Lipin ei ole enam ametlikult Legioni mängija.

Artikkel on refereeritud portaalist Soccernet.ee

Futboliit (talgpall)