Legion juhtis avapoolaja lõpuks 2:0, kui täpsed olid Nikita Andrejev ja Dmitri Kovtunovitš. Trans vähendas küll teise poolaja alguses tänu Kovtunovitši omaväravale kaotusseisu, kuid viimane sõna jäi siiski Legionile. Mängu teisel lisaminutil lõi Legioni kolmanda värava taas Andrejev.

Transi õnneks ei suutnud Kuressaare samal ajal võita Tallinna Kalevit. Pealinnaklubi pääses 61. minutil juhtima Murad Velijevi väravast. Saarlastele päästis viigipunkti Mattias Männilaan. Kalev lõpetas matši vähemuses, kui 88. minutil teenis Hannes Anier teise kollase kaardi.

Hooaeg pole veel seega läbi üheksandal kohal lõpetanud Kuressaare jaoks. Neid ootavad ees üleminekumängud Maardu Linnameeskonnaga. Võitja mängib järgmisel hooajal Premium liigas. Esiliigasse langes Premium liigas Tallinna Kalev.