Kalju väravad lõi 22. ja 39. minutil Sander Puri, 82. minutil vormistas lõppskoori Peeter Klein.

Viimased 12 minutit mängis Trans kümnekesi, sest 78. minutil oli teise kollase kaardi teeninud Aleksei Stepanov.

Kaljul tegid mängu kaasa klubis testimisel viibivad 21-aastane Ukraina kaitsja Vladislav Veremejev ja 22-aastane Itaalia poolkaitsja Roberto Criscuolo.

Transi treeneripingil oli tagasi piirilinna meeskonda mõned kuud ka 2018. aastal juhendanud türklane Cenk Özcan.

Kalju algkoosseis: Marko Meerits, Vladislav Veremejev, Kirill Antonov, Aleksandr Kulinitš, Vladimir Avilov, Deniss Tjapkin, Andrei Markovitš, Sander Puri, Kaspar Paur, Igor Subbotin, Vladislav Homutov.
Teisel poolajal sekkusid: Henri Perk, Mikk Reintam, Ivan Lobai, Kristjan Rattasepp, Andreas Raudsepp, Jevgeni Demidov, Aleksandr Volkov, Peeter Klein, Kaarel Usta, Roberto Criscuolo, Frank Liblikmann.

Transi algkoosseis: Aleksei Matrossov, Artjom Škinjov, Nikita Savenkov, Roman Nesterovski, Vladislav Zakadejev, Irie, Nikita Mihhailov, Aleksandr Zakarljuka, Denis Poliakov, Artjom Radtšenko, Juri Holubka.
Vahetusest sekkusid: Maksim Tšerezov, Sergei Kondrattsev, Aleksei Stepanov, Aleksandr Jurõšev, Mark Maksmkikin.

Teises tänases Taliturniiri kohtumises alistas Tallinna Kalev Maardu linnameeskonna samuti 3:0.