Klubijalgpalli pidupäeval jätkub tegevusi terveks päevaks


Klubijalgpalli pidupäev.
Klubijalgpalli pidupäev.Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Klubijalgpalli pidupäeval, 25. mail toimub lisaks meeste ja naiste karikafinaalile mitmeid põnevaid tegevusi A. Le Coq Arena ümbruses. Jalgpalliliit soovitab tulla varakult kohale, et saada festivaliala melust osa.

Klubijalgpalli pidupäeva esitlevad MyFitness ja Rimi. Festivaliala avatakse kell 12.00, naiste karikafinaal algab kell 13.00 ning meeste Tipneri karikavõistluste finaalmängu avavile kõlab kell 16.00.

MyFitness pakub Sportland Arenal põnevaid rühmatreeninguid, kus klubijalgpalli pidupäevale kohaselt kasutatakse ka jalgpalli elemente. Esmakordselt toimub MyFitness CrossTrainingu võistlus välitingimustes ja oodatud on kõik, kes soovivad ennast proovile panna. Lisaks on püsti pandud Madness Race alal kümne takistusega rada, mis on mänguline ja väljakutset pakkuv.

Kell 12.30 algavas A. Le Coq penaltilahingus selgitatakse välja Eesti meister penaltilöömises. Kuni poolfinaalideni mängitakse Sportland Arenal, otsustavad lahingud toimuvad rahvusstaadionil meeste karikafinaali vaheajal. Kolmele paremale võistkonnale paneb auhinnad välja A. Le Coq.

Lisaks on festivalialal avatud jalgpalliturg, kuhu on kauplema oodatud kollektsionäärid või lihtsad spordisõbrad, kel kodus midagi teiste jaoks põnevat tolmu kogumas. Samuti on jalgpalliturg hea võimalus lapsevanemate jaoks, kes saavad müüa oma vutihuvilistest laste väikseks jäänud varustust. Kauplemine turul on tasuta! Jalgpalliturg alustab A. Le Coq Arena festivalialal kell 12 ning vältab kuni 15.30-ni. Osalemiseks peab end registreerima e-posti aadressil even.laanemaa@jalgpall.ee. Lastel on võimalik aega veeta batuutidel ja meisterdamisnurgas.

Seotud lood:

Seoses festivalialaga on liiklus A. Le Coq Arena ümbruses oluliselt piiratud, mistõttu soovitab jalgpalliliit üritusele tulla ühistranspordiga, jalgsi või jalgrattaga. Autoga saabuvatel külalistel on võimalik parkimiseks kasutada P1, P4 ja P7 parklaid (sisenemine Marta tänava poolt).

Pileteid pidupäevale saab soetada Piletilevist. Ühe pääsme hind on 5 eurot. LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel ning 2013. aastal ja hiljem sündinutele sissepääs tasuta! MyFitnessi liikmetele sissepääs tasuta registreerimisega klubi tunniplaanis.

Klubijalgpalli pidupäeva ajakava:

12.00 avatakse klubijalgpalli pidupäeva festivaliala: batuudid, meisterdamisnurk lastele, jalgpalliturg, A. Le Coqi penaltilahing
12.00-15.30 toimuvad Sportland Arenal MyFitnessi rühmatreeningud, CrossTrainingu võistlus, Madness Race rada
13.00 Naiste karikafinaali avavile
16.00 Meeste Tipneri karikavõistluste finaalmängu avavile
16.45 penaltilahingu finaal A. Le Coq Arenal

Futboliit (talgpall)