26. minutil tõmbas Cagliari kaitsja Andrea Carboni viimase mehena karistusalas maha Ruslan Malinovski ning kohtunik näitas talle punast kaarti, mille järel realiseeris penalti täpse löögiga Luis Muriel.

Gian Piero Gasperini käe all väga ründavat jalgpalli mängiv Atalanta oli juba enne tänast löödud väravate arvestuses kogu liiga ülivõimsalt parim meeskond - 29 mänguga oli kirja saadud 82 väravat ehk keskmiselt ligi kolm mängus, vahendab Soccernet.ee

Väikese vigastuse ja kahemängulise pausi järel jälle Cagliari koosseisu kuulunud Klavan pääses väljakule 75. minutil. Tänase 0:1 kaotuse järel asub Sardiinia klubi liigatabelis 12. real.

Georgi Tunjovi tööandja SPAL, kelle püsimajäämise võimalused kipuvad muutuma aina teoreetilisemateks, külastas Sampdoriat, kus kaotati 0:3.
Tunjov pääses pärast koroonapausi esimest korda väljakule, kui sekkus viimase vahetusmehena mängu 78. minutil.

Artikkel on refereeritud Soccernet.ee artiklist.