Nädala jooksul juba kolmanda mängu võitnud SJK võidunumbrid olid 1:0 nagu nädalavahetuselgi, mängu ainus värav Tampere Ilvese võrku sündis 57. minutil. Kink sai esimesel poolajal kaks korda lüüa, eestlasel lubati proovida ka karistuslööki. Välja tuli ta 82. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Nädalavahetusel 90 minutit kaasa teinud Aksalu täna koosseisu ei kuulunud. Uus võimalus avaneb 27. veebruaril, kui liigakarika viimases alagrupimängus kohtutakse Rovaniemi Palloseuraga. Kolme võidu ja ühe viigiga on SJK aga juba enda alagrupi võidu ja seega ka finaalipääsu taganud.

Kahe Eesti jalgpallikoondislase koduklubi finaalivastane tuleb nelikust FC Lahti, FC Inter, PK-35 Vantaa ja HJK. Soome liigakarikas osaleb tänavu 12 tiimi, kes jagati kahte 6-liikmelisse alagruppi. Finaalis kohtuvad kahe alagrupi parimad.