KINDEL: Tarmo Kink siirdubki Soome meisterklubisse

 (8)
Tarmo Kink-8
Tarmo KinkFoto: Ilmar Saabas

Seni FC Levadiat esindanud ründav poolkaitsja Tarmo Kink jätkab karjääri Soome meisterklubis Seinäjoe SJK. Samasse klubisse kuulub ka Eesti koondise väravavaht Mihkel Aksalu.

Kingi kinnitusel on tal SJK-ga lepingu üksikasjad kokku lepitud ja sisuliselt käed löödud, lähipäevil pannakse ka allkirjad paberile. Ühtlasi lõpetas FC Levadia täna Kingiga töölepingu, vahendab klubi koduleht.

"Liitumine Soome meisterklubiga on minu jaoks hea võimalus karjääri jätamiseks välismaal ja kindlasti samm edasi, sealse liiga tase on tugevam ja mängud tasavägisemad kui Eestis," sõnas Kink.

Kink liitus FC Levadiaga eelmise hooaja keskel ning võitis koos meeskonnaga Premium Liigas hõbemedali. "Eelmisesse aastasse mahtus kõike - nii ilusaid hetki kui pettumusi. Väga kahju, et me ei suutnud Eesti meistriks tulla. Minu jaoks oli ootamatu, et ma ei suutnud meeskonda lõpuni sulanduda ega oma mängu üles leida," ütles Kink.

Kink tunnistas, et ta on hea meelega valmis ühel päeval FC Levadiasse tagasi tulema ja oma karjääri üheksakordses Eesti meisterklubis lõpetama. "Usun, et sellega läheb siiski aega, sest esmalt soovin veel pikka aega välismaal mängida. Olen FC Levadiale väga tänulik, et sain võimaluse klubiga liituda. Soovin FC Levadia meeskonnale uueks hooajaks ja uute treenerite käe all palju edu ning hoian neile pöialt! FC Levadia on Eestis ikkagi minu ainus klubi, kus olen profina mänginud," ütles Kink.

Futboliit (talgpall)