Kelle poolt hääletasid FIFA parimate valimisel eestlased?

 (1)
Kelle poolt hääletasid FIFA parimate valimisel eestlased?
Luka ModricFoto: Frank Augstein, AP/Scanpix

Eile õhtul toimunud FIFA auhinnagalal "The Best" valiti FIFA poolt aasta parimad jalgpallurid. Nagu ikka, said hääletada kõikide FIFA liikmesriikide koondiste kapten, peatreener ja üks ajakirjanik - kelle poolt andsid oma hääle eestlased?

Lõplike tulemuste selgumisel kuulutati võitjaks Horvaatia koondisega MM-finaali jõudnud ja Madridi Realiga kolmanda järjestikuse Meistrite liiga tiitli võitnud Luka Modric, kes edestas Cristiano Ronaldot ja Mohamed Salahit.

Eesti koondise kapten Ragnar Klavan hääletas selle poolt, mida ta oma silmaga kõige lähemalt nägi ja tunda sai - maailma parimaks jalgpalluriks hindas ta endist Liverpooli tiimikaaslast Salahit, teisele kohale asetas Luka Modrici ning kolmandaks Antoine Griezmanni.

Seotud lood:

Eesti peatreener Martin Reim jättis Ronaldo sootuks oma valikut välja ning seadis esikolmikuks Modrici, Eden Hazardi ja Raphael Varane'i.

Madridi Reali ja Prantsusmaa koondise keskkaitsja Varane sai sealjuures ka palju esikohahääli - näiteks valisid just tema parimaks Prantsusmaa koondise kapten Hugo Lloris ja Prantsuse meediaesindaja Jean Ressegule.

Eesti ajakirjanikke juba aastaid esindanud Aet Süvari valik langes Griezmanni, Modrici ja Salahi peale.

Kõik hääletustulemused on leitavad siit!

Futboliit (talgpall)