Tegemist oli Al-Ettifaqi hooaja esimese kaotusega kahe võidu kõrval. Nagu ka eelmistes mängudes, sai Mets kirja täismängu.

Al-Ettifaq mängis alates 11. minutilst kümnekesi, sest punase kaardi oli saanud Saleh Al Qumayzi. 84. minutil sai punase kaardi kaardi ka kodumeeskonna poolkaitsja Riad Sharahili, kuid nende kahe eemaldamise vahel jõudis Abha juba 3:0 juhtima minna ja Al-Ettifaq 80. minutil ühe tagasi lüüa. 2:3 värava lõi Metsa klubi kohtumise teisel üleminutil.

Statistika poolest oli mäng võrdne ja ehk isegi kergelt Al-Ettifaqi poole kaldu. Pealelöögid Al-Ettifaqile 16:14, palli valdamine 54% - 46%, nurgalöögid 7:9, ohtlikud rünnakud 47:45, rünnakud kokku 132:112 (allikas: Soccerstand.com).