18-aastane Hein pidi palli väravast noppima juba 3. minutil, kui selle lõi ta selja taha Arnau Puigmal. 18. minutil viigistas Arsenali poolelt otse karistuslöögist Reiss Nelson.

Puigmal oli täpne ka 50. minutil ning 56. minutil tegi Joe Hugill skooriks juba 3:1, lüües väravaks Heina penaltitõrjest mängu jäänud palli.

Arsenali aitasid viigini Folarin Baloguni 64. ja 70. minuti väravad. 77. minutil jäi Arsenal vähemusse, kui teise kollase kaardi tõttu eemaldati kaitsja Alex Kirk.

Arsenali U23 meeskonnal on Premier League 2 tabelis viiest mängust kaks viiki ja kolm kaotust, millega asutakse 1. grupi eelviimasel ehk 12. kohal. Tabelit juhib viiest mängust 12 punkti kogunud Chelsea, üks punkt vähem on Brightonil.