Karikakaitsja Levadia alustab uut hooaega FC Toompea vastu

 (1)
Tallinna Levadia karikafinaali eel, jalgpall
Foto: Vallo Kruuser, Eesti Ekspress

Laupäeval esimesena Evald Tipneri karika võitnud Tallinna FC Levadia alustab uut hooaega 1/64-finaalist, kus kohtutakse endise Levadia ja praeguse Nõmme Kalju peatreeneri Igor Prinsiga. Vastaseks 4. liiga meeskond FC Toompea 1994.

Meistriliiga meeskondadest on Tartu Tammeka vastaseks Jõhvi FC Lokomotiv (II), JK Tallinna Kalev kohtub FC Kiiuga (IV), Nõmme JK Kalju Eestimaa Kasakatega (IV), FC Kuressaare Tallinna FC Twisteriga (IV), FC Viljandi Kohtla-Järve FC Alkoga ja Tallinna FC Flora Loo JK-ga (III), vahendab jalgpall.ee.

Tänavune finalist Narva JK Trans ja poolfinaali edenenud Paide Linnameeskond said otse edasi 1/32-finaali. Karikavõistluste uus hooaeg algab juuni alguses.

Karikavõistluste 1/64-finaali paarid:
FC Pubi Trehv (IV) –
FC Eston Villa (III) – FC Lelle (IV)
Koeru JK (III) –
PSK Alexela (IV) – FC Maardu (II)
Tallinna FC Levadia (ML) – FC Toompea 1994 (IV)
Taebla JK (IV) –
Põlva FC Lootos (III) –
JK Sillamäe Kalev (ML) –
Rakvere JK Tarvas (EL) –
FC Kose (III) – JK Kaitseliit Kalev II (III)
JK Tallinna Kalev III (III) – Maccabi (IV)
FC Pokkeriprod (IV) – FC Soccernet (IV)
Kohtla-Järve FC Lootus (EL) – FC Puuma (EL)
FC Hell Hunt (III) – FC Elva (II)
Pirita JK Relikvia (IV) – Rapla JK Atli (III)
Tartu Quattromed II (IV) –
Tartru JK Tammeka (ML) – Jõhvi FC Lokomotiv (II)
Jõgeva SK Noorus 96 (III) – Viimsi FC Igiliikur (IV)
JK Tallinna Kalev Juunior (IV) – FC Olympic (III)
FC Haiba (IV) – Tallinna JK Legion (II)
Nõmme JK Kalju III (IV) – Tallinna FC Akhtamar (III)
Tallinna FC Levadia III (IV) – Saue JK Laagri (III)
Tartu Quattromed (III) – JK Tartu Löök (IV)
JK Tallinna Kalev (ML) – FC Kiiu (IV)
Kärdla Linnameeskond (III) – Tabasalu Jalgpalliklubi (IV)
Narva JK Trans (ML) –
FC Nõmme United (II) –
Kernu JK Kadakas – Tallinna FC Reaal (IV)
Lasnamäe FC Ajax II (III) – FC Velldoris (II)
Keila JK (II) –
FC Ararat-TTÜ SK (II) – FC Aspen (IV)
Saku Sporting (IV) – FC Balteco (III)
Türi JK Ganvix (II) – Eesti Koondis (III)
Tartu SK 10 II (II) – Leisi JK (IV)
Pärnu Linnameeskond (EL) – JK Luunja (II)
Trummi SK (IV) – JK Visadus (III)
Nõmme JK Kalju (ML) – Eestimaa Kasakad (IV)
Raasiku FC Joker 1993 (III) – HÜJK Emmaste (II)
Navi Vutiselts (III) – Lihula JK (IV)
FCF Järva-Jaani SK (III) – SK Imavere Forss (IV)
Rummu Dünamo (III) – Saaremaa JK Aameraas (III)
Tallinna FC Flora II (EL) – JK Jalgpallihaigla (IV)
Tallinna FC Twister (IV) – FC Kuressaare (ML)
Paide Kumake (II) –
Lasnamäe FC Ajax (II) – SK Tääksi (III)
Valga FC Warrior (III) –
Tartu JK Tammeka II (EL) – Kuusalu JK Rada (III)
JK Baltika Keskerakond (III) – FC Infonet (EL)
Viimsi MRJK (IV) –
Saaremaa JK (III) –
JK Welco Elekter (III) –
Kristiine JK (IV) – Nõmme JK Kalju II (II)
EMÜ SK (III) – Viljandi JK Tulevik (II)
FC Metropool Pärnu (III) – Kiviõli Tamme Auto (EL)
Tallina JK Piraaaja (III) – Tartu SK 10 (EL)
TÜ Fauna (IV) – JK Kaitseliit Kalev (II)
Kohtla-Järve FC Alko (II) – FC Viljandi (ML)
FC Otepää (III) – FCF Tallinna Ülikool (III)
Paide Linnameeskond (ML) –
Tallinna JK Dünamo (II) – Sõrve JK (II)
Suure-Jaani United (III) – FC Infonet II (II)
FC Helios (RL) – Ambla Vallameeskond (IV)
JK Suema/Cargobus (IV) – Võru JK (III)
Tallinna FC Flora (ML) – Loo JK (III)

Futboliit (talgpall)