Päeva esimeses kohtumises viigistas Tallinna JK Legion 1:1 FC Kuressaarega. Koduvõistkond pääses juhtima 73. minutil, kui skooris Legioni Marek Šatov. Dramaatiline viigivärav sündis viiendal lisaminutil, kui saarlaste rivistusse kuuluv Rasmus Saar lõi vastaste võrku tõelise iluvärava.

Premium liiga debütant Legion asub nüüd kümne punktiga kaheksandal tabelireal ning FC Kuressaare asetseb 14 punktiga seitsmendal positsioonil.

Päeva põnevuskohtumises alistas Tallinna esindus Nõmme Kalju kodus mänginud Paide Linnameeskonna 3:1. Kuigi Järvamaa esindus asus kohtumist 19. minutil Edrisa Lubega väravast juhtima, suutis Kalju 39. minutil seisu viigistada, kui Paide särki kandev Mikel Gurrutxaga Barruetabena lõi omavärava.

Teise poolaja alguses lõi Amir Natkho värava ning Kalju asus esimest korda kohtumist juhtima. Kõigest mõni minut hiljem lõi Vladyslav Khomutovi Kaljule juba kolmanda värava, seisuks 3:1.

72. minutil tuli Paidele halb uudis, sest nendel mängija Mikel Gurrutxaga Barruetabena sai teise kollase kaardi ja ta eemaldati mängust.

28 punktiga asub Nõmme Kalju Premium Liiga tabelis teisel kohal, ühe mängu vähem pidanud liider FC Flora juhib 31 punktiga. Paide Linnameeskond jätkab 21 punktiga neljandal tabelireal.