Kalju testis sõprusmängus koondise kogemusega Moldova poolkaitsjat


Foto: Taavi Sepp

Nõmme Kalju tegi Lasnamäel Infoneti sisehallis 0:0 viigi mullu Läti meistriliigas seitsmendale kohale jäänud klubiga Metta. Teiste seas käis Eesti jalgpallimeistri eest platsil 26-aastane Moldova kaitsev poolkaitsja Eugen Zasavitši.

Zasavitši kuulus eelmisel hooajal Moldova kõrgliigaklubi Chișinău Zimbru ridadesse, kuid on varasemalt mänginud ka Leedus Trakais ning pallinud Kalju vastu 2015/2016. aasta hooaja Euroopa liiga eelringis. Leedu klubidest on ta CV-s veel FK Jonava.

2016. aasta 9. oktoobril sai ta kirja oma senise ainsa mängu Moldova A-koondises, debüteerides MM-valikmängus Iirimaa vastu. Koondise koosseisu on ta nimetatud seitsmel korral. U21 koondises sai ta platsile 22 mängus.

Külmetushaigus ja peavigastused jätsid Kaljul tänasest mängust eemale kapteni Maximiliano Ugge, Peeter Kleini ja Alex Matthias Tamme.

Kolmapäeval sõidab Nõmme Kalju Marbellasse, pidades seal kolm sõprusmängu Norra klubidega: 15. veebruaril Sandefjordiga, 19. veebruaril Oslo Valerengaga ja 22. veebruaril Sarpsborgiga.

Futboliit (talgpall)