Mullune Eesti jalgpallihõbe FC Levadia võis küll rõõmustada, et neile esimeses eelringis Fääri saarte hetke viies tiim HB Tórshavn vastu loositi, kuid Kadrioru staadionil mängitud katastroofiline poolaeg viis riietusruumi 1 : 0 eduseisul hoopis külalised.

Nimelt pidi Sergei Lepmets 21. minutil oma võrgust välja koukima kauge karistuslöögi, mis rikošeti abiga Levadia värava allnurgas maandus. Teisel poolajal kodumeeskonna mäng elavnes ja 65. minutil saadi survele ka vääriline tasu: madala tsenderduse saatis võrku 6. juulil ajateenistusse minev Pavel Marin. Hiljem oli võimalus veel Rimo Hundil ja Siim Lutsul, aga paraku mikroriigi meeskonda enam üle mängida ei suudetud ja nii minnaksegi neljapäeval Fääri saartele seisus, kus 0 : 0 viik viiks võõrsil värava reegli abil edasi just Tórshavni.