Domžale jäi kaotusseisu juba esimesel minutil ja viigistas kohe järgmisel minutil (Gregor Sikošek). 51. minutil asus külalismeeskond avavärava autori Ziga Skofleki tabamusest 2:1 juhtima, 62. minutil realiseeris Domžale penalti Senijad Ibircic.

Eesti koondidse poolkaitsja Käit alustas kohtumist algkoosseisus ning vahetati pingile 86. minutil. Neli minutit varem oli Käit lähedal võiduvärava löömisele. Soccernet.ee kirjutab, kuidas nurgalöögi järgses olukorras proovis jamaikalasest ründaja Shamar Nicholsoni löögitrajektoorile jäänud eestlane palli kannaga väravanurka suunata, aga nahkkera läks vastasmängijast üle otsajoone.

Domžale peab järgmise mängu juba neljapäeval, võõrustades Euroopa liiga 1. eelringi korduskohtumises Malta klubi Balzani, kelle üle võõrsil saadi 4:3 võit.