Kohtumise algus oli Flora jaoks ilus, sest 16. minutil lõi värava Maarja Saulep. 46. minutil suurendas Getter Saar A. Le Coq Arenale kogunenud publiku rõõmuks Flora eduseisu 2:0 peale. Sealjuures oli Flora jäänud vastaste surve alla ja teine värav tuli mõneti ootamatust olukorrast.

56. minutil suutis Filippa Kilponen nurgalöögijärgsest olukorrast vahet vähendada. Flora väsis ja 86. minutil lõi Karoliina Autio seisuks 2:2. Teisel üleminutil lõid Flora naised omavärava ja seega võtsid külalised 3:2 võidu - Vantaa mängijate madalat tsenderdust ei suutnud Flora väravavaht Getriin Strigin ja keskkaitsja Liis Lepik omavahel ära jagada ning suunasid selle ise õnnetult võrku.

Flora - Vantaa galerii:

Vantaa võitis mullu küll Soome meistritiitli, aga rahaprobleemide tõttu kukuti esiliigasse. Sellegipoolest olid vastased Flora vastu selged soosikud, seega oli üllatus päris lähedal.

Lisaks Eesti ja Soome meistrile kuuluvad 6. alagruppi WFC BIIK-Kazygurt (Kasahstan) ja EBS/Skála (Fääri saared).