Kalev tegi, mis nende kohus ja alistas päevases mängus Warriori tänu Rimo Hundi ja Ionel Armeani kübaratrikile. Vahe Infonetiga kasvas virtuaalselt küll viiele punktile, ent neil oli õhtul kavas mäng FC Levadia II-ga.

Infoneti jaoks oli kõik kena 56. minuti ja seisuni 3:1, mille järel sai esmalt omavärava kirja Sergei Kobjakov, siis oli täpne Artur Rättel ja 4:3 võidu vormistas 92. minutil Nikita Koger.

Nüüd saab Infonetil olema tegu, et kaitsta teist kohta, mis viiks nad Meistriliiga üleminekumängudele FC Kuressaare vastu. Kiviõli Tamme Auto on vaid ühe silma kaugusel, nemad mängivad sel pühapäeval Levadia II-ga, Infonet Pärnu Linnameeskonnaga.

Viimane võitis 4:0 TJK Legioni, Kiviõli alistas 3:0 Kohtla-Järve Lootuse ja FC Flora II tuli välja 0:2 kaotusseisust et alistada 3:2 FC Puuma.

Enne viimast vooru on Kalevil 70 punkti (35 mängust), Infonetil 65 (35), Kiviõlil 64 (35), Levadia II-l 60 (35), Flora II-l 55 (35), Puumal 54 (35), Lootusel 38 (35), Legionil 26 (35) ja Valgal 15 (35).