Jalgpallikarika loos: Kalju võib kohtuda Levadiaga

 (1)
Jalgpallikarika loos: Kalju võib kohtuda Levadiaga
Foto: Ilmar Saabas

2012. aasta Eesti meeste jalgpallikarikavõistluste 1/32-finaalis võivad kohtuda Meistriliiga tippu kuuluvad Tallinna FC Levadia ja Nõmme JK Kalju.

Juhul kui Levadia alistab veel pidamata 1/64-finaali kohtumises Esiliiga meeskonna Kohtla-Järve FC Lootus, siis on järgmises ringis nende vastaseks JK Kalju. Seejuures tõmbas loosikausist Kalju endale potentsiaalseks vastaseks FC Levadia manager Kristi Türk.

Karikavõistluste 1/32-finaali paarid:

Keila JK (III) - Tabasalu Palliklubi (II)
FCF Tallinna Ülikool (IV) - Türi JK Ganvix (II)
Võru JK (III) - Tallinna SK Mercury (IV)
SK Tapa (IV) - JK Tallinna Kalev (EL)
FC Soccernet (IV) - Tallinna FC Aktamar (IV)
Kärdla Linnameeskond (III) - Tallinna FC Puuma (EL)
JK Sillamäe Kalev (ML) - Tartu JK Tammeka II (II)
Nõmme JK Kalju II (II) - Tallinna JK Kaitseliit Kalev II (III)
Narva JK Trans (ML) - Tallinna JK Legion (EL)
Tallinna FC Flora II (EL) - Tartu SK 10 Premium (II)
Saaremaa JK (III) - Saku Sporting (IV)
Tartu JK Welco Elekter (III) - Loo JK (IV)
Paide Linnameeskond (ML) - Tabasalu Palliklubi II (IV)
Raasiku FC Joker 1993 (III) vs FC Otepää II (IV) mängu võitja - Tallinna FC Olympic (II)
Kristiine JK (IV) - Tallinna FC Infonet (EL)
Paide Kumake (II) - Sörve JK (II)
FC Maardu (III) - Rapla JK Atli (III)
Põlva FC Lootos (III) - FCF Järva-Jaani SK (III)
JK Visadus (III) - Navi Vutiselts (III)
FC Elva (III) - Jõgeva SK Noorus 96 (III)
JK Jalgpallihaigla (IV) vs Tallinna FC Flora (ML) mängu võitja - FC Lelle (IV)
Tallinna FC Levadia (ML) vs Kohtla-Järve FC Lootus (EL) mängu võitja - Nõmme JK Kalju (ML)
Rakvere JK Tarvas (II) - FC Eston Villa (IV)
Leisi JK (IV) - Tallinna JK Piraaja (III)
Tartu Quattromed (IV) - Pärnu Linnameeskond (EL)
EMÜ SK (III) vs FC Otepää (III) mängu võitja - Pärnu FC Metropool (III)
Lasnamäe FC Ajax (ML) vs FC Kuressaare (ML) mängu võitja - Ambla Vallameeskond (IV)
Kuusalu JK Rada (III) - FC Viljandi (ML)
FC Pokkeriprod (IV) - Tartu JK Tammeka (ML)
Jõhvi JK Orbiit (II) - FC Aspen (IV)
Kiviõli Tamme Auto (EL) - SK Tääksi (IV)
JK Suema Cargobus (IV) - Tallinna FC Ararat TTÜ (III)

Futboliit (talgpall)